ПОВТОРНО КРИТИКИ: Научете ја Меган како се држи дете! (ФОТО)

Откако јавно беше искритикувана за нејзината желба за приватност додека е на Вимблдон, овојпат јавноста има нешто да каже и за начинот на кој таа го држи Арчи.

Таа со членовите на кралското семејство се појави на поло-натпреварот во кој учествуваше и принцот Хари. Многумина имале забелешка за начинот на кој таа го држи Арчи во раце, а некои отишле дотаму што искоментирале и за нејзиниот избор да не му стави капа на главата.

Други пак, застанале во нејзина одбрана, коментирајќи дека Арчи е нејзино прво дете и нормално е новите мајки да се неискусни.

меган арчи
Принтскрин/Инстаграм
меган арчи
Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

Атрактивната Софија Вергара повторно заведува со фотографии од минатото!

Васко Спасоски

Првпат ја покажува: Ова е сестрата на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Прво кавга, па свадба: Лукас ја ЗАПРОСИЛ девојката, не штедел на ПРСТЕНОТ

Igor

Бела Хадид лута на Инстаграм: Ѝ избришале фотографија зашто ја означила Палестина

Еспресо

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Еспресо

Малума за бадијала пристигна во Грција: Му ги откажаа концертите во Солун и Атина!

Васко Спасоски

Остави Коментар

два × 3 =

Слични објави

Нанесете МАТ КАРМИН без ризик за сушење на усните и нивно пукање

Igor

Доста опуштено: Актерката Лидија Вукичевиќ се соблече гола во салон за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски

НЕКТАРИНИ: Дар од природата, чувари на вашите младост и здравје

Igor

Александра Пријовиќ е бремена? Лепа Брена случајно ја издаде снаата! (ФОТО)

Еспресо

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

ЛЕТНА ЉУБОВ ШТО ЌЕ ТРАЕ: Овие хороскопски знаци наскоро ќе запознаат некој нов

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian