ПОТРОШИ 70 МИЛИОНИ ЕВРА: Бред Пит ѝ исполни стара желба на Џенифер Анистон

Гласините дека Џенифер Анистон и Бред Пит се смируваат траат уште од нејзината прослава на 50-тиот роденден, но и поради еден специфичен подарок кој таа го доби од него.

Наводно, актерот потрошил 70 милиони евра за да ѝ купи луксузна куќа на Беверли Хилс и тоа не којзнае која, туку истата во која живееле додека биле во брак, пишува британски „Мирор“.

Бракоразводната парница доведе до губење на оваа куќа, поради што и двајцата биле тажни, бидејќи поминале многу време таму. Џенифер се надевала дека Бред ќе ја купи по разводот, но имотот се продал. Сепак, години и години подоцна, тој повторно успеал да ја купи.

Затоа и решил да ѝ ја подари оваа куќа токму за 50-тиот роденден. Јавноста е со поделени мислења – некои се радуваат што постои шанса овој пар да се смири, додека други сметаат дека Џенифер заслужува многу повеќе од Бред. Многу јавни личности сметаат дека токму Џен е жената која му треба на Бред.

Фото Профимедиа

Слични објави

Џек Николсон со години живеел во лага: Мислел дека мајка му е негова сестра, вистината ја дознал откако починала

Igor

Хороскоп за 02 септември 2019, понеделник (ВИДЕО)

Igor

Девојче кое неверојатно личи на Ријана ја шокираше и самата пејачка (ФОТО)

Igor

Два хороскопски знака кои формираат најлош астро-пар

Igor

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor

Градите едвај ги собра во корсетот: Српската пејачка Милица Павловиќ ги полуде фановите со новите фотографии!

Васко Спасоски

Остави Коментар

11 − десет =

Слични објави

На нив им е потребна љубовна врска: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат сами

Igor

Гвинет Палтроу објасни зошто засекогаш на глумата ѝ кажа збогум! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките (ФОТО)

Igor

Ќе се фатите за глава: Погледнете колку пари заработиле Саша Поповиќ и Лепа Брена

Igor

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Дали е здраво да се јаде храна која не потекнува од наше поднебје?

Igor