Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Ник Џоунс овогодинешните Греми награди долго ќе ги памти. При изведба на песната „What A Man Gotta Do” камерите забележале парче храна помеѓу неговите заби.

После овој „срам“, Ник се огласи на Твитер, а потоа и пошегува на своја сметка.

„Барем знаете дека си го јадам зеленчукот“, напиша Ник.

Освен тоа додал дека е почестен со позивот да настапи на ова престижно доделување. Тој на настанот присуствуваше со својата сопруга Пријанка Чопра. Тие се во брак од 2018 година.

Слични објави

„Дајана и Ричард се „ГОЛТАЛЕ СО ПОГЛЕДИТЕ“: Елтон Џон во мемоарите ја откри ТАЈНАТА АФЕРА чувана три децении (ФОТО)

Igor

РАЗГОЛЕНА НА 66 ГОДИНИ: Даница Максимовиќ во танга (ФОТО)

Igor

Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Igor

Ким Кардашијан неколку месеци пред 40-от роденден официјално стана милијардерка

Еспресо

Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Igor

Го криеше неговиот идентитет скоро 8 години: Актерката од „Сексот и градот“ конечно откри кој е таткото на нејзиниот син! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 13 =

Слични објави

Дејан Миличевиќ се бори со короната: На моменти бев во агонија, едвај останав жив!

Ова е човекот кој ја силуваше Деми Мур: По злосторството ја прашал: „Какво е чуството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“ (ФОТО)

Igor

Божји очи: Феномен што може да се види само во Бугарија (ФОТО)

Еспресо

Кајли Миног на 52 години ја објави најпровокативната фотка досега: Облекла „леопард“ боди, но позата… (ФОТО)

Васко Спасоски

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо

ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС: Очувот ме допираше кога имав 15 години и глумеше дека е доктор

Igor