Маја Беровиќ објави врела фотка од хотелска соба

Пејачката Маја Беровиќ објави нова фотографија на Инстаграм на која позира во хотелска соба, а на себе има само долна облека.

„Хотел, мотел друг град или друг ден“, напиша Маја.

Фановите ја затрупаа со коментари и ѝ порачаа дека изгледа фантастично.

Instagram

Слични објави

Како манекенка од насловна страна: Погледнете како изгледа ќерката на еден од нашите најдобри актери – Лазар Бараков (ФОТО)

Еспресо

Еве како изгледаа почетоците на убавата Софија Вергара (ВИДЕО)

Еспресо

Само ЕДЕН ТРИК ве дели од природен изглед кога носите пудра

Igor

Поранешна сопруга на фудбалер од Тетово се појави во „супер жешко“ издание (ФОТО)

Igor

Смирете се, сите ќе ве блокирам: Се соблече Славица Чуктераш и никој не остана рамнодушен на нејзините облини! (ФОТО)

Васко Спасоски

И тој не може да си поверува! Џон Леџенд е прогласен за најсексапилниот маж на светот! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Хороскоп за 10 септември 2019, вторник

Igor

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо

ПОДОБРО ПРЕМОЛЧЕТЕ: Овие нешта не ги кажувајте пред вашиот партнер

Igor

„Бомба“ е мал збор за неа: Елеонора е најжешката Македонка за ова лето – овие фотографии се доказ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Igor

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Еспресо