Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Ник Џоунс овогодинешните Греми награди долго ќе ги памти. При изведба на песната „What A Man Gotta Do” камерите забележале парче храна помеѓу неговите заби.

После овој „срам“, Ник се огласи на Твитер, а потоа и пошегува на своја сметка.

„Барем знаете дека си го јадам зеленчукот“, напиша Ник.

Освен тоа додал дека е почестен со позивот да настапи на ова престижно доделување. Тој на настанот присуствуваше со својата сопруга Пријанка Чопра. Тие се во брак од 2018 година.

Слични објави

Грчка пита – Највкусната пита која некогаш сте ја пробале (РЕЦЕПТ)

Igor

Ова е најмладиот син на Мајкл Џексон за кого скоро 10 години никој не знаеше ништо! (ФОТО)

Еспресо

Најпопуларните нијанси на лак за нокти за оваа сезона (ФОТО)

Igor

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

Бела Хадид ништо не остави на фантазијата: Без пардон прошета во проѕирен фустан и го украде шоуто во Париз (ФОТО)

Еспресо

Журка во Атина: Како Цеца му го честиташе роденденот на Врањеш

Igor

Остави Коментар

оне × 2 =

Слични објави

Чуда се случуваат: Гавазова направи нешто на кое Велевска не остана рамнодушна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Исплива „гола“ фотка од Цеца Ражнатовиќ: Ова е доказ зошто мажите лудуваат и денеска по неа (ФОТО)

Igor

Карди Би ги изненади фановите: Да, ова е мојата природна коса (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Биковите да бидат трпеливи, Стрелците да внимаваат на грешки

Igor

Познатата актерка рече „ДА“ по втор пат!

Слободен Печат

Прв арапски дизајнер примен во француското здружение на високата мода: Ели Сааб – омилениот дизајнер на познатите

Еспресо