Погледнете што му посвети Анастасија Ражнатовиќ на покојниот татко

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ е на одмор во Истанбул, а на Инстаграм споделила фотографии од патувањето.

Една од споделените фотографии ги разнежни нејзините обожаватели.

Анастасија неодамна од еден нејзин фан добила цртеж на кој е во прегратка на својот татко. Таа уште тогаш покажала колку ѝ значи цртежот што го добила, а сега одлучила да го искористи на еден необичен начин.

Погледнете за што се работи.

Instagram

Слични објави

Никол Шерцингер скршена: Го убија братучед ми и побегнаа, помогнете ми!

Igor

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо

Бела Хадид го симна горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

Лејди Гага изведуваше акробации на концерт, а додека свиреше клавир сите очи беа вперени кон нејзиниот задник (ФОТО)

Еспресо

Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја одржувам линијата! (ФОТО)

Еспресо

ГИ ГЛЕДА ЛИ НЕКОЈ БИКИНИТЕ? Плејбој зајчица ги облекла „најситните бикини на светот“, видете како изгледа (ФОТО)

Igor

Остави Коментар