„Плачев во хотел, не можев да се смирам“: Карлеуша за манекенското деби на ќерката (ФОТО)

Атина Тошиќ, ќерката на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ го имаше своето деби во улога на манекенка и на модната писта прошета како вистински професионалец на детската ревија одржана во Белград.

Јелена не можела да ја сокрие среќата по првата ревија…

Имено, екипата на српскиот „Телеграф“ ја затекнала ЈК на аеродромот во Белград и пред нивната камера ги споделила впечатоците и открила дека е многу горда на својата ќерка.

 

View this post on Instagram

 

MY GIRL! Plače mama od ponosa🙏🏻 @tosic.atina for @niniakids Žao mi je što baka Divna ne može da vidi…

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

– Јас за жал не бев во Белград. Само што се враќам од странство, но ми пуштаа „лајв“. Многу сум горда, веднаш видеото го ставив на Инстаграм. Плачев, преплакав во хотелот пред настапот. Едно време не можев да се смирам. Многу сум возбудена како мајка и горда на моите деца Атина и Тина.

На прашање дали имала совети за Атина, ЈК одговорила следно:

Имав многу совети, а она слушаше само тоа што и одговараше. Мамина ќерка – рекла Јелена низ смеа.

Слични објави

Треба ли да чувствувате вина доколку сакате да имате секс на првиот состанок?

Igor

Неа ја исмејувал, а Џенифер ја голтал со поглед! Анџелина Џоли бесна по скандалозното однесување на Бред Пит! (ФОТО)

Васко Спасоски

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус е бремена: Го направи тоа за инает на поранешниот сопруг!

Еспресо

Им се случува и на најдобрите: Амал Клуни се сопна пред папараците (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Igor

Остави Коментар

5 × четири =

Слични објави

Брак исполнет со панични напади, без интимност и со обид за самоубиство: Мрачните тајни од бракот на Елтон Џон (ФОТО)

Еспресо

ЈК ПРАВИ ПРОБЛЕМИ НАСЕКАДЕ: Целосно соблекла момче, а тоа го гледала свршеницата – потоа настанал ХАОС!

Igor

ОВАА НИЈАНСА на кармин веќе ја засени црвената – боја која СЕКОЈА ЖЕНА мора да ја има

Igor

ГОЛА водителка им испрати порака на шпанските фудбалери: НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРАТЕ! (ФОТО)

Igor

Прекрасната Бразилка ги воодушеви фановите со прекрасното „лиено“ тело (ФОТО)

Igor

Victoria’s Secret колекција костими за капење 2019 (ФОТО+ВИДЕО)

Igor