Ознака : плачње

Лајфстајл Сцена

„Плачев во хотел, не можев да се смирам“: Карлеуша за манекенското деби на ќерката (ФОТО)

Igor
Атина Тошиќ, ќерката на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ го имаше своето деби во улога на манекенка и на модната писта прошета како...