Нова љубов и нов стајлинг: Адријана Лима во сензуално издание на прошетка на Миконос (ФОТО)

На познатата бразилска убавица Адријана Лима никогаш не и недостасувало самодоверба да ги искаже и јавно покаже своите атрибути.

Изгледа дека за време на престојот во Турција во изминатата година ипол, колку што беше во врска со турскиот писател Метин Хар, Адријана запознала многу интересни и моќни фаци.

Се испостави дека еден од нив дефинитивно е поинтересен од останатите, а тоа е Емир Ујар, еден од најзначајните турски бизнисмени.

Токму со него Адријана се шета низ улиците на Миконос.

Свилена блуза, поточно кошула која се врзува во долниот дел, а под неа ништо. Нејзиното деколте беше откриено до папокот.

Со црвениот кармин на усните го заокружи својот изглед, а таа и бизнисменот беа вистинска атракција при прошетката на Миконос.

Слични објави

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Познатите личности и нивните ритуали за пред спиење!

Еспресо

Дара Бубамара го банкнува 21-годишното момче додека ја вози во скапоцениот автомобил! (ФОТО)

Васко Спасоски

ВИДЕО|Стефан Лазаров и Еспресо.мк на гости во Белград: Интервју со еден од најпопуларните рапери – Fox!

Еспресо

КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Igor

Меган Маркл го напаѓа кралското семејство: Не ме заштитија за време на бременоста!

Еспресо

Остави Коментар

15 − четиринаесет =

Слични објави

Патат во тишина: Славни личности кои избегнуваат да зборуваат за своите болести!

Еспресо

Жени уживаjте! Кијану Ривс ги соблече гаќите на плажа, а папараците го уловија (ФОТО)

Еспресо

Кендал Џенер ја облече најкратката маичка која не можеше да и ги сокрие градите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Никол Кидман сподели фотографија со 11-годишната ќерка (ФОТО)

Igor

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, но и препорачливо!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian