19.8 C
Скопје
05:10 - 20 јули, 2024

Нов тренд од Кајли-панталони САМО за најхрабрите!

Дека не се плаши да експериментира со сите постоечки модни трендови, најмладата „кардашијанка“ – Џенер, одамна има докажано.

Сè што таа презентира на својот инстраграм-профил, во моментот станува хит, а не се сомневаме дека тоа ќе се случи и со овие панталони. Кајли, со сако со поголеми димензии ги искомбинирала овие мрежести панталони со светкави кристалчиња кои не сокриваат апсолутно ништо.

Оваа модна икона, можеме да кажеме дека одиграла на сигурно кога избрала да носи малку подолго сако кое ги покрива поинтимните делови од телото. На нозете носи проѕирни потпетици, околу кои во последниве неколку години се „кршат копјата“, но сите сестри од семејството Кардашијан ги обожаваат.

View this post on Instagram

don’t sweat it ?⚡️⚡️

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....