НЕ САКА ДА ГО ПОГЛЕДНЕ: Лејди Гага бега од Бредли, а само едно нешто ѝ ја гризе совеста

Лејди Гага и Бредли Купер веќе го немаат истиот пријателски однос како порано. Пејачката одбива да се види со актерот и го држи на дистанца.

Досега многупати се тврдеше дека тие двајца имаат посебен пријателски однос, како и неверојатна хемија која од филмското платно ја пренесоа и на настапот за време на доделувањето на Оскарите.

Озборувањата за нивната врска траат од премиерата на филмот, па преку нејзината разделба со свршеникот, сè до разводот на Бредли и Ирина Шајк. Ѕвездите демантираат дека се работи за какво било неверство.

Но, поради притисокот и постојаните обвинувања дека таа е виновна за нивниот развод, Лејди Гага одлучила да се држи настрана од Бредли Купер и со ништо да не дозволи да бидат подгревани различните озборувања.

Таа дури и чувствува грижа на совест што никако не му помогнала на својот пријател да го спаси својот брак, но дека во овој момент е попаметно за сите тие да се држат понастрана еден од друг.

Слични објави

Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Igor

Најприближни до совршенство: Ова се најубавите 10 жени на планетата

Igor

Тијана Дапчевиќ без влакна на јазикот: Нема потреба да се додаваат нови вируси во општеството, и овој што го имаме е сосема доволен

Еспресо

Ќе ви се допадне: „Јано мори“ во преработка на „Ај Кју“ звучи интересно (ВИДЕО)

Igor

КАРЛЕУША ЌЕ БИДЕ ПРИВЕДЕНА? Адвокатите на Врањеш одлучни за следниот чекор

Igor

Има што да покаже: Пејачката Наташа Малинкова позира во бикини! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

Им успева на сите: Рецепт за македонски ајвар, стар со децении

Igor

Зошто токму јајцето е симбол на Велигден – ова треба да го знаат сите христијани

Еспресо

Роберт де Ниро ќе прими награда за животно дело!

Igor

Меган и Хари мета на потсмев и сарказам поради последната објава на нивниот профил! (ФОТО)

Еспресо

МАТЕМАТИЧКА ГРЕШКА НА БЕЛОРУСИЈА ја чинеше Македонија победа во делот на жирито

Igor

Лејди Гага се соблече гола, но со причина! (ФОТО)

Васко Спасоски