19.8 C
Скопје
02:12 - 16 јули, 2024

Најсексипилната жена на денешницата: Два пати годишно се тестира за ХИВ, сега ШОКИРАШЕ со новата одлука!

Таа зад себе има два пропаднати брака, кои и траеа по три години.

Холивудската глумица Скарлет Јохансон важи за една од најубавите, но и најинтригантните жени на денешницата.

Таа, кога станува збор за сексот е многу отворена, повеќе пати јавно истакнала дека има секс и без заштита и дека токму поради тоа два пати годишно се тестира за ХИВ вирусот.

Зад себе има два пропаднати брака, кои и траеа по три години, па сите се убедени дека прекрасната плавуша никогаш нема да се смири покрај еден маж, но сега повторно ја шокираше јавноста – Скарлет потврди дека одлучила по трет пат да го изговори судбоносното ДА!

Имено, таа пред две години го прифати вереничкиот прстен од дечкото Колин Џост, но изгледа дека сега свадбените ѕвона навистина се во најава.

EPA / Nina Prommer

„Иако многумина така мислат, не сум промискуитетна. Се чини дека постои некое погрешно уверување дека, во сексуална смисла, сум прилично лесно достапна, што не значи дека не сум отворена кон сексот. Се грижам за здравјето и се тестирам за ХИВ вирусот два пати годишно“, изјави Скарлет уште во 2016 година во интервјуто за „Allure“. Токму поради оваа изјава глумицата почна да важи за „лесна жена“, но таа тогаш изјави дека секој човек треба да се грижи за сопственото здравје и редовно да се тестира за сексуално преносливите болести и нагласи дека на тој начин она само внимава на своето здравје.

Дали до свадба со комичарот навистина ќе дојде останува да видиме…

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....