Лејди Гага заврши со Дејвид Бекам! На Викторија и порачаа да си го чува мажот! (ВИДЕО)

Планетарно познатата пејачка Лејди Гага (33) и фудбалерот Дејвид Бекам (44) станаа заштитни лица на една популарна марка.

Гага на Инстаграм објави видео, односно рекламата на која таа седи на двосед покрај Дејвид и за многу кратко време почнаа да се шират разни коментари.

Тие двајца се наоѓаат во интимна просторија, а Бекам со насмевка на лицето ја прашува Гага како може да и се обраќа: Лејди или Гага?

Иако нив двајца ги спои само професионален проект, фановите во коментарите се прилично загрижени со оглед на тоа што се случува помеѓу Гага и Бредли Купер, кој по премиерата на нивниот филм „A Star Is Born“, раскина со манекенката Ирина Шајк со која има ќерка.

Поради тоа фановите на Викторија и порачаа да си го чува сопругот.

„Чувај се Викторија“, „Гага краде мажи“, „Викторија Бекам го напушти чатот“ – се само дел од коментарите.

Еве го видеото кое Гага го објави и со кое се крена голема прашина.

 

View this post on Instagram

 

@DavidBeckham and me for @tudorwatch. Full video out 10/30 #BornToDare

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Слични објави

Не сакате да си играте со нив – Овие 3 хороскопски знаци имаат моќ да ви го загорчат животот

Igor

Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Лина Пејовска: Младата пејачка откри од што се плаши најмногу!

Igor

Ваков одговор никој не очекуваше: Наташа Беквалац откри што прави кога другите не ја гледаат!

Васко Спасоски

Руски астролог открива: Овие три знака во 2020 година ги чека голема среќа!

Igor

Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 11 =

Слични објави

Џејмс Франко обвинет за СЕКСУАЛНО малтретирање на свои студентки

Igor

БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Igor

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor

Рене Зелвегер се појави во одличен фустан со кој ги надмина Бијонсе и Анџелина Џоли! ФОТО)

Еспресо

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Igor

Принцот Чарлс се опорави од коронавирусот, веќе не е во изолација

Еспресо