Како ви се допаѓа Марија Шерифовиќ во цветен фустан? (ФОТО)

Марија Шерифовиќ речиси никогаш не облекува фустани и сукњи, па токму затоа ја изненади публиката со своето најново издание! Пејачката облекла фустан со цветен дезен, го искомбинирала со папучи, па се сликала во двор и напишала порака:

„Што правите кукли мои убави“.

Многумина изненади со својата спонтаност и со овој необичен избор на гардероба, но нема сомнеж дека и одговара.

– Марија во фустан, замотај ги каблите, гаси интернет – гласи само еден од многубројните коментари на оваа фотографија.

View this post on Instagram

Sta ima lutke moje lepe ? 🌸💐🌸

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Слични објави

Скарлет Јохансон не верува во моногамија, но верува во трета среќа?

Igor

Еве како познатите личности се забавуваат во изолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп 14 август 2019, среда

Igor

Сѐ уште сте сингл? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Igor

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Еспресо

Остави Коментар

11 − 7 =

Слични објави

Ниту домашните не би го препознале: Погледнете како изгледа сега маестро Џорлев!

Васко Спасоски

Да е жива Мерлин Монро сега би имала години колку кралицата Елизабета (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ќе останете запрепастени кога ќе видите колку пари зема „Карпата“ за една објава на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Igor

За малку ќе пеев на погрешна свадба: Миле Кузмановски во Еден на Еден (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Луѓето со неверување гледаа во Бред Пит на доделувањето на Златниот глобус: Дали е можно да изгледа вака? (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian