ЕНРИКЕ ДОБИ БРАТ: Хулио Иглесијас официјално има девет деца

Шпанскиот суд донесе пресуда во која се утврдува дека 43-годишниот Хавиер Санчез Санто е биолошки син на пејачот Хулио Иглесијас, односно полубрат на Енрике.

Цели 30 години Хулио одбивал ДНК-тестирање за утврдување на татковството. Хавиер е роден 1976 година, а мајка му е португалската танчерка Марија Едита Сантос. Пејачот има право на жалба по оваа пресуда.

Хулио има три деца од бракот со Изабел Прејслер, која е мајка на популарниот Енрике, а со сегашната сопруга Миранда има пет деца. Со ова, Хавиер е негово најстаро биолошко дете.

Слични објави

КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО)

Igor

Ози Озборн се присети на ноќта кога сакал да ја убие сопругата: Дојдовме до заклучок дека мора да умреш!

Еспресо

КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Igor

Манекенката ја изнервираа лошите коментари и препорача: „Престанете да бидете толку злобни!“

Igor

Еден ден пред 13-годишницата од смртта на нашиот Проески, Цетински напиша: „Ме прашуваш каде сум и што правам? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Брук Шилдс во минијатурно бикини ги потсети фановите на култниот филм: Уште една плава лагуна

Слободен печат

Остави Коментар

4 × два =

Слични објави

Дневен хороскоп за 28 септември: Ракови, прифатете го ТОЈ повик!

Igor

Арчи од Сасекс има право на кралска круна, но дали има шанса за тоа? (ВИДЕО)

Igor

Позната пејачка ја испеа македонската „Ја излези Ѓурго“ (ВИДЕО)

Igor

Бела Хадид позираше без маица, а градите ги покри со бурито (ФОТО)

Еспресо

Сите се смеат за манекенскиот чекор на бујната старлета во танга (ВИДЕО)

Igor

КАРЛЕУША Ѝ СЕ ЗАКАНИЛА: Душко користел услуги од елитниот макро, проститутката исплашена!

Igor