Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО)

Поранешната реалити учесничка на „Задруга“, Ана Кораќ го запали Инстаграм со жешка фотографија во фустан со предлабоко деколте од под кој јасно се гледаат нејзините брадавици.

Минијатурниот бел фустан на Ана имаше деколте до папокот, а поради „недостиг“ на материјал, таа едвај ги покри градите.

Фото: Инстаграм

На Кориќ речиси и се гледаат брадавиците и поради тоа би требало да стави дека нејзините фотки се за +18.

Се поставува и прашањето каде е да реагира Инстаграм? Обично експлицитни фотки се забранети за објавување.

 

View this post on Instagram

 

🚘💎

A post shared by 🔥 Ana Korac 🔥 Official (@ana_korac) on

Слични објави

Кијану Ривс првпат во јавноста со девојка: Дали верувате дека Александра е помлада од него?

Igor

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Еспресо

Хиларија Болдвин го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Еспресо

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЛАВОТ: Периодов ќе им донесе среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША ИМА СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ: Лекарите ѝ забранија да подигнува тешки предмети

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет − 2 =

Слични објави

ЛЕТНА ЉУБОВ ШТО ЌЕ ТРАЕ: Овие хороскопски знаци наскоро ќе запознаат некој нов

Igor

Заводникот Џерард Батлер повторно слободен – По шест години врска раскина со девојката

Еспресо

Беше НАЈУБАВОТО ДЕВОЈЧЕ во светот – Сега е уште ПОУБАВА, а има и дечко (ФОТО)

Igor

Харви Вајнстин прогласен за виновен за силување и сексуално вознемирување

Еспресо

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Главата на популарната кукла со ликот на Лепа Брена на аукција: Почетната цена само 99 динари, а тука е и целата барбика! (ФОТО)

Еспресо