Дрејк сака да го истетовира ликот на Селин Дион, но нејзиниот одговор нема да му се допадне (ВИДЕО)

Телото на канадскиот рапер Обри Грејам (32) познат како Дрејк, наскоро ќе биде исполнето со уште една тетоважа, меѓутоа тој нема намера да престане со „украсување“, а ова е негова следна желба.

Пред две години ја запознал славната пејачка Селин Дион (51) и воодушевен од таа средба и ветил дека за година дена ќе го истетовира нејзиниот лик.

Инаку, нема да му биде првпат на Дрејк да тетовира пејачка. Тој веќе на неговото тело ја има Шаде (60).

Меѓутоа Селин воопшто не била воодушевена од неговото ветување, па за интервју за „iHeart Radio Canada“ изјавила дека ќе направи се што може само Дрејк да не ја направи таа тетоважа.

– Можеш да ми пишуваш љубовни песни, можеш да ми испратиш автограми за моите деца, можеш да дојдеш кај мене на посета, можам да те викнам на ручек или вечера, може да излеземе на пијалок, можемо дури да пееме заедно, ма се што ќе посакаш, но те молам само немој да го тетовираш мојот лик – му порачала Дион.

– Ако правиш тетоважа, гледај да биде лажна, бидејќи еден ден може да го смениш мислењето, па еден ден може да биде тоа Џеј Ло, Бритни, Сиа – додала Селин на крајот од интервјуто.

Слични објави

Сензуална и софистицирана нова лимитирана колекција на Ивана Кнез

Igor

Ријана најде начин како да ги честита празниците: Позира во долна облека и топлес (ФОТО)

Васко Спасоски

Јапонскиот луксузен воз со 7 ѕвездички: Возењето е вистинско уживање, а собира само 28 патници! (ФОТО)

Еспресо

ШАКИРА и ПИКЕ ги демантираат гласините: Страсни прегратки на плажа

Igor

Петар Ренџов до Шилегов: Како ја избравте оваа музичка катастрофа да пее на плоштад?

Igor

Новиот спот на МАЈЛИ САЈРУС пренесува голема ПОЛИТИЧКА ПОРАКА (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири + седум =

Слични објави

Емина Јаховиќ за првпат прозборе за врската со турскиот милионер (ФОТО)

Igor

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Igor

Без шминка, филтери и фотошоп: Цеца го покажа своето ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ВИДЕО)

Igor

Пејачот одговори на шпекулациите дека е болен: „Имав операција на вратот што ми ги уништи нервите“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Колку кучиња гледате на сликата? Одличен тест за вашата ментална старост!

Васко Спасоски