ДОЛГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ова е вистинската причина за разводот на Дарко Лазиќ

Пред повеќе од една година се разделија Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, а тој во секој момент треба да стане татко со својата нова свршеница Марина.

Но, полека се отплеткуваат лагите и вистините за нивниот растурен брак. Ана дознала дека Дарко често е дел од оргии со проститутки од листата на елитниот макро Михајло Максимовиќ. Таа еднаш направила вистинска сцена во еден хотел, откако го побарала својот сопруг и го нашла на една сомнителна журка организирана од Максимовиќ, дознава српски „Курир“ од свој избор.

Тој пеел на забавата, имало многу алкохол, а проститутките ги забавувале гостите. Како надомест, добил една проститутка со која заминал по 23 часот. Во меѓувреме Ана направила вистински скандал барајќи го својот сопруг. Неговите пријатели го пронашле сосема пијан и едвај го сместиле во автомобил и го однеле дома.

Разводот на Ана Севиќ и Дарко Лазиќ уште не е готов, бидејќи не можат да се договорат околу поделбата на имотот и старателството врз ќерката.

Прочитајте уште и колку ќе чини роденденот на Анастасија Ражнатовиќ.

Слични објави

Хелен Мирен и на 74 години знае што е мода: Со овој стајлинг таа ги воодушеви и девојките (ФОТО)

Igor

ФОТО: Дали актерот се запуштил или е само поспан? Шон Пен „уловен“ во прилично неугледно издание

Еспресо

На која возраст се доживува најинтензивниот оргазам?

Igor

За малку ќе се „разбегаа“ силиконите! Погледнете како изгледаше Луна на модната недела во Белград! (ФОТО)

Igor

Кралицата Летиција знае како да биде во центарот на вниманието (ФОТО)

Igor

Поренешната сопруга на Аца Лукас во врска со познат пејач – милионер! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дванаесет + осум =

Слични објави

Ова е модна катастрофа! Луна Џогани треба под итно да си ангажира стилист! (ФОТО)

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

Борис Новковиќ објави фотографија од осуммесечната ќерка Си

Слободен Печат

Дубиоза Колектив со нов албум и нов спот: Робот е нов пејач во босанскиот бенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Placebo“ од балкон во Лондон испраќаат многу љубов: Луѓе, чувајте се меѓусебно!

Еспресо