Алекс Родригез го откри урнебесниот начин на кој Џеј Ло го присилила да ја запроси (ВИДЕО)

Откако се вериле, пејачката Џенифер Лопез и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез не престануваат да ги полнат насловните страници со детали за нивната врска, како и за наводното неверство на Алекс.

Откако пејачката неодамна се огласи и јавно кажа што мисли за гласините, во последното гостување кај Џими Фелон и поранешниот бејзбол играч ги изненади сите. И тоа со признание како Џеј Ло на некој начин го присилила да се верат.

Имено, пејачката ја објави песната “El Anillo” (Прстен), а Алекс се пошегувал дека тогаш веќе требало да му биде јасно за знаците кои му ги дава Џеј Ло – запроси ме.

Но, тука не е крајот.

“По песната следуваше и нејзиниот филм кој стигнува оваа есен со наслов “Marry Me”, раскажа низ смеа.

Освен тоа, откри детали и за самото запросување.

“Имав прстен, но она што е интересно е дека пред да се спуштам на колено и да ја запросам, три дена по ред го вежбав целиот процес. Сакав заоѓањето на сонцето да биде совршено”, рекол тој и додал дека цело време му помагала неговата асистентка која во текот на подготовките ја глумела невестата. Преслатко зарем не?

 

Слични објави

Аца Лукас прозборе за конфликтот со ЈК и Брена: Знам нешто што НЕ ТРЕБАШЕ да го знам

Igor

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Igor

Четири години без Маџгаљ: Пријателите направија песна во негова чест која ќе ве расплаче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Маја е ќерка на ПОЗНАТ ХОЛИВУДСКИ ПАР: Ќе ве изненади колку личи и на двајцата

Igor

Мајли Сајрус преферира онлајн секс, за да не се зарази од коронавирусот: До неодговорните упати јавна критика!

Милена Ризовска

Потпиша договор! Ова е првата Балканка која влезе во друштвото на Дан Билзериан (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

19 − 2 =

Слични објави

Кралски бакнежи: Бакнежот на принцезата Дајана и принцот Чарлс е врежан во мислите на нацијата

Еспресо

ВИДЕО | Виктор Апостоловски има пеперутки во стомак!

Васко Спасоски

Јелена Ѓоковиќ ги засени сите жени на Санремо и покажа зошто светот и се восхитува (ФОТО)

Еспресо

Албанската секси правничка ги полуде следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Како карантинот влијае на познатите: Раперката Карди Би почна да руши се пред себе! (ВИДЕО)

Еспресо

ФОТО: Откриена тајната на мистериозните монолити – „Ние ги поставивме, а сега можете и да ги купите“

Еспресо