Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Публиката не е задоволна со нејзиниот моментален изглед…

Кристен Стјуарт на сите им е позната од филмовите „Twilight“ каде ја имаше главната улога, а од тогаш драстично се промени.

Имено, глумицата беше во врска со Роберт Патисон, а на никого не му беше јасно зошто секогаш е нерасположена. Таа објасни дека често „мачи мака“ со тремата од јавните појавувања, а подоцна се реши целосно да се трансформира.

Така таа промени неколку бои на косата, имиџот, па дури призна и дека е лезбејка. Сега на една ревија се појави со плава, кратка коса, а она што многумина ги зачуди се нејзините избелени веѓи.

Слични објави

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Igor

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

Александра Грант за почетокот на врската со Кијану Ривс: Тоа беше фасцинантно! (ФОТО)

Еспресо

Почина основачот на боса-нова стилот легендарниот Жоао Жилберто

Igor

Ги изненади сите: Не сте ја виделе атрактивната Љупка Митрова во вакво издание (ФОТО)

Igor

Принцот Хари се обрати првпат по Мегзит: Видеото за половина час го погледнале половина милион луѓе

Еспресо

Остави Коментар

9 − 6 =

Слични објави

За љубителите на вино: Апликација за светски искуства и сортни вкусови

Еспресо

Единствениот кошаркар кој добил Оскар: Коби во емотивен говор пред две години објасни што му значи кошарката (ВИДЕО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 29 февруари – Дознајте што ве очекува оваа сабота!

Еспресо

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат

Направиле подземен базен среде џунглата, користејќи само стап (ВИДЕО)

Еспресо

Совршено тело и „плочки“ на стомак: Касандра денес има 46 години и изгледа како „авион“ (ФОТО)

Igor