Ни трага ни глас од МАШКИТЕ ЧЛЕНОВИ на семејството: Анџелина Џоли на прошетка со трите ќерки! (ФОТО)

Анџелина Џоли е видела во Лос Анџелес на прошетка со своите три ќерки, две биолошки и една посвоена.

profimedia

Имено, Џоли со Захара, Шајло и Вивиен отишла на ручек, а потоа во шопинг, додека папараците сето тоа вредно го испратиле, а забележале и дека ниту еден машки член на ова семејство не е присутен.

profimedia

Анџелина главно одела гушкајќи ја најмладата Вивиен, додека Захара и Шајло разговарале оделени и се смешкале.

profimedia

Актерката се врати во Лос Анџелес од Албакерки, каде го снима својот најнов филм, трилерот „Оние кои сакаат да сум мртов“.

profimedia

Слични објави

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Селин Дион ја запрепасти јавноста во Париз

Igor

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо

Ѕвездата на „Хари Потер“ искрено за своите проблеми: Почнав премногу да пијам!

Еспресо

Водич за карантин: Совети од експертите за справување со самоизолацијата

Еспресо

Ана Николиќ во секси боди и провокативна поза го крева притисокот на своите машки обожаватели! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

7 − 1 =

Слични објави

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Васко Спасоски

Меган и принцот Хари денес слават прва годишнина од бракот: Ексклузивни фотографии кои досега не се објавени

Igor

Ги следи трендовите: Џулија Робертс на 52 години во најпосакуваните панталони за оваа сезона (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 3 јуни: Поради стресните ситуации кои ве оптоваруваат може да дојде до одредени несогласувања со партнерот

Еспресо

ЏОРЏ КЛУНИ ЗАГРИЖЕН: Не сакам нашите деца да станат мета

Igor

Изборете се со паничните напади – ќесе во џебот и откопчајте го копчето

Еспресо