21.8 C
Скопје
01:37 - 16 јули, 2024

МИСТЕРИЈАТА ЗА БАРОН: Зошто Меланија и Доналд го кријат својот син од јавноста?

Синот на Доналд и Меланија Трамп ретко се појавува во јавноста, а кога и да се појави, тоа е во придружба на своите родители.

За разлика од своите постари браќа и сестри, тој живее далеку од очите на љубопитните папараци и медиуми, а има и причина за сето тоа.

Погледнете го видеото и откријте зошто:

Слични објави

Петровден: Обичаи поврзани со денешниот празник

еспресо

(Фото) Дрејк, Адел,100 готвачи и по 10 илјади долари подарок за секој гостин: Детали за свадбата на најбогатиот младоженец во Индија

еспресо

(Фото) Клиника „Жан Митрев“ се проширува со оддел стоматологија и нови услуги во центарот за естетска дерматологија

jasmina.kantardzieva

(Фото) Модата и филмот тема на годишната ревија на институтот „Изет Цури“

еспресо

Откриен незгоден ефект од скапиот лек за слабеење Оземпик: „Ниедна ѕвезда не сака да зборува за тоа“

еспресо

Скрининг за карцином на грлото на матката, ХПВ типизација или ПАП тест?

еспресо
Се вчитува....