МИСТЕРИЈАТА ЗА БАРОН: Зошто Меланија и Доналд го кријат својот син од јавноста?

Синот на Доналд и Меланија Трамп ретко се појавува во јавноста, а кога и да се појави, тоа е во придружба на своите родители.

За разлика од своите постари браќа и сестри, тој живее далеку од очите на љубопитните папараци и медиуми, а има и причина за сето тоа.

Погледнете го видеото и откријте зошто:

Слични објави

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

ХОЛИВУДСКИ АКТЕР остана без својата сопругата, која ја загуби борбата со тешката болест

Igor

АВСТРАЛИЈА ВИСОКО КОТИРА, а еве што ќе се случи ако победи на Евровизија!

Igor

Доделувањето на Оскарите и во 2020 без водител: Номинациите во понеделник

Слободен печат

Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки (ВИДЕО)

Igor

Бебето Арчи наскоро ќе го прелета океанот: Кралскиот пар најави далечно патување (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

17 − пет =

Слични објави

Славниот фудбалер се разведува поради девојка ВРСНИЧКА СО ЌЕРКА МУ

Igor

Адријана Кеш ги „збудали“ обожавателите! Уште една секси-фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Порано цртаните филмови создаваа генерации на културно писмени деца: Дали е случај тоа и сега? (ВИДЕО)

Еспресо

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Igor

Ова е девојката што му ја подигнува самодовербата на Лорис Кариус

Igor

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Igor