11.8 C
Скопје
19:40 - 28 февруари, 2024

Ознака : барон трамп

Лајфстајл

МИСТЕРИЈАТА ЗА БАРОН: Зошто Меланија и Доналд го кријат својот син од јавноста?

Igor
Синот на Доналд и Меланија Трамп ретко се појавува во јавноста, а кога и да се појави, тоа е во придружба на своите родители. За...