ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Нашата фудбалска А-репрезентација пред малку летна со чартер лет за Израел каде што ќе го одигра квалификациски натпревар за пласман на Европското фудбалско првенство.

Пред полетувањето најрасположен беше нашиот фудбалски дијамант и играч на калчо-лигашот Наполи, Елиф Елмас.

Тој на својот профил на Инстаграм преку стори-објава го најави полетувањето за Тел Авив, но она што ни падна во очи е додека Елиф прави селфи-фотка, позади него може да се види популарниот тренер на голманите Гого Јовчев како се моли пред скалите од авионот.

Слични објави

ШАКИРА и ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ќе настапат на полувремето на Супербол

Igor

Лејди Гага: Не сфатив што се случува, целото тело ми беше како камен

Igor

Од нејзините облини ќе ви застане здивот: Немојте да се срамите од своето тело (ФОТО)

Еспресо

Сузана Спасовска ќе игра оро: Познатата фолкерка ја мажи ќерката, а еве како изгледа таа (ФОТО)

Igor

Маја е ќерка на ПОЗНАТ ХОЛИВУДСКИ ПАР: Ќе ве изненади колку личи и на двајцата

Igor

Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

оне × оне =

Слични објави

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Еспресо

Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Igor

Анѓела патува во Кина да ја претставува Македонија: „Ако сакав пари ќе станев политичарка, а не мисица“ (ФОТО)

Igor

ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО)

Igor

Први фотографии од свадбата на Џастин Бибер: Хејли во венчаница како од соништата!

Igor

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Igor