4.8 C
Скопје
03:24 - 4 март, 2024

Ознака : гого јовчев

ЛајфстајлСпорт

ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Igor
Нашата фудбалска А-репрезентација пред малку летна со чартер лет за Израел каде што ќе го одигра квалификациски натпревар за пласман на Европското фудбалско првенство. Пред...