Ескалатор преполн со ретривери кој ќе ви го разубави денот! (ВИДЕО)

Кучињата дефинитивно знаат да ни го разубават денот, а тоа дефинитивно било и случајот за посетителите на овој трговски центар.

Дали се работи за некоја изложба на кучиња или пак можеби има ветеринар каде што по некоја случајност одучиле да отидат во тој ден сите сопственици на ретривери, едно е сигурно – овој ескалатор преполн со лабрадори може да ви изнуди само насмевка!

Lots Of Golden Retriever Dogs Get Carried Up Escalator

The Stairway to Heaven! 😇❤️

Publiée par Woof Woof sur Vendredi 17 janvier 2020

 

Слични објави

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Антониа Гиговска откри како се „ќариле“ со момчето Иван (ФОТО)

Igor

Igor

Принцот Луи прослави прв роденден (ФОТО)

Igor

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Igor

Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − четири =

Слични објави

ТАТКОТО НА АВИЧИ: Неговата смрт беше голема трагична несреќа

Igor

Нетфликс потроши повеќе од 100 милиони за маркетинг кампањата на своите филмови во трката за Оскар!

Еспресо

Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Еспресо

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Igor

Селма Хаек гола се заблагодари за 12 милиони следбеници на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Мајкл Китон преговара повторно да ја добие улогата на Бетмен

Еспресо