9.8 C
Скопје
07:31 - 15 април, 2024

Ознака : ескалатор

Секојдневие

Ескалатор преполн со ретривери кој ќе ви го разубави денот! (ВИДЕО)

Еспресо
Кучињата дефинитивно знаат да ни го разубават денот, а тоа дефинитивно било и случајот за посетителите на овој трговски центар. Дали се работи за некоја...