-5.2 C
Скопје
23:18 - 25 јануари, 2022

КРАЈОТ НА ПАНДЕМИЈАТА ЌЕ ЗНАЧИ Ѝ КРАЈ НА ЉУБОВНАТА ВРСКА: Овие три хороскопски знаци се спремни за разделба и нов живот!

Овие хороскопски знаци имаат најголеми шанси да стават крај на љубовната врска откако ќе помине пандемијата од коронавирусот.

Во време каде што има мерки поради целата вонредна ситуација, луѓето се приморани се почесто да размислуваат за иднината, но во голема мера се и параноични за неа.

Пандемијата од вирусот стави на тест многу парови, некои ја зацврстија врската и можеби го направија наредниот чекор, а некои пак ја прекинаа. Но, има парови кои во пандемијата и покрај тоа што ја зацврстија врската, големи се шансите да ја прекинат откако ќе попушти пандемијата.

Овен

Овните се личности кои се огромни екстроверти и ја сакаат независноста, па затоа и карантинот им паѓа толку тешко. Тие се чувствуваат како во кафез дома бидејќи им е забранета слободата. По овој период, тие би можеле да станат импулсивни, а таквото однесување може да доведе до кавги и раскинувања.

Близнаци

Близнаците многу брзо губат интерес и постојано копнеат по нови познанства и искуства. Многу е веројатно дека по завршувањето на пандемијата, тие да сакаат да започнат нови авантури и да истражуваат.

Водолија

Луѓето родени во овој знак ја ценат слободата и се чувствуваат заробени кога се затворени во карантин. Откако ова ќе заврши сето ова, Водолиите ќе побегнат од сите видови на одговорности и ограничувања и ќе сакаат да истражуваат нови работи во животот. За да го постигнат ова, тие најверојатно ќе го напуштат својот партнер и ќе тргнат во потрага по нова, поинтересна љубов.

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....