39.8 C
Скопје
17:07 - 19 јули, 2024

(Фото) Дарко Лазиќ јаде палачинки и не дише! Неговата сопруга го снимила и го осудила за тоа што го направил

Катарина и Дарко Лазиќ за неколку месеци ќе го добијат првото заедничко дете, а сопругата на пејачот постојано споделува објави на нејзините приказни на Инстаграм за тоа како ја поднесува бременоста.

Како што сега открила, иако се труди да се храни здраво и да не претерува, нејзиниот сопруг Дарко „не ја поддржува“ во тоа. Имено, тој побарал да му подготват американски палачинки, а тоа што го ставил на нив ја шокирало и Катарина.

– Не дише. Јас само гледам, наскоро влегувам во седмиот месец и целосно го исфрлив шеќерот затоа што не сакам да бидам прасенце – напишала Катарина додека го снимала Дарко.

Таа објаснила и дека Дарко го направил својот намаз, кој се состоел од мелени бисквити, крем, мали чоколади и млеко и го опишала како „калорчина“.

– Џабе јас направив од оризово брашно кога неговиот намаз е „бомба“ – порачала Катарина.

Инаку, неодамна открија како би сакале да ја викаат нивната ќерка, откако го дознаа полот, но Дарко не е сигурен дали така ќе остане до крај.

Слични објави

(Фото) Џенифер Анистон и Рис Витерспун критикувани за „брчките и порите“: Демек без шминка, а фотошопирани

еспресо

(Фото) Секси и на 52 години: Нина Бадриќ го покажа згодното тело на Миконос

Еспресо

Колку заработува Јована Јеремиќ за еден час: Повеќе од просечна македонска плата

еспресо

Дојде дури од Москва да го крсти внукот на Цеца Ражнатовиќ: Владика, епископ и кум од Кипар

еспресо

(Видео) Ален Исламовиќ во инвалидска количка: Но и тоа не го спречува да настапи на сцена

еспресо

(Фото) Канје Вест честел во Москва, оставил и добар бакшиш: Сепак, не е концерт туку роденден

еспресо
Се вчитува....