Ознака : земала

Лајфстајл Сцена

Ја нервираат гласините дека се дрогирала: “Никогаш во животот не сум земала хероин”

Igor
Британскиот супермодел и една од најуспешните манекенки на сите времиња наводно драматично го променила својот животен стил пред 18 месеци, па оттогаш е трезна, а...