26.8 C
Скопје
18:39 - 14 април, 2024

Ознака : замислам

ЛајфстајлСцена

РИЈАНА: Не ни можев да замислам подобар партнер, подготвена сум светот да види што создадовме заедно

Igor
Групата за луксузна стока LVMH во сопственост на Французинот Бернард Арноа, објави дека со пејачката Ријана оваа пролет покренува нова луксузна марка за облeка и...