03:23 - 23 јуни, 2024

Ознака : заболени

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ЕМПАТИЈАТА НА СКОПЈАНКАТА ИВАНА: На жените кои се борат со рак или алопеција бесплатно им цртам веѓи!

Кате Божиновска
Разговараме со козметичарката и шминкерка Ивана Атанасовска-Николовска од Скопје, жена со златни раце и срце, која бесплатно им црта веѓи на жените кои се на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Список на сите познати заболени од коронавирусот до овој момент! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бројот на заболени од коронавирусот секојдневно се зголемува, а меѓу нив се и некои светски познати личности. Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон објавија...