16.8 C
Скопје
05:33 - 13 јуни, 2024

Ознака : цртање

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ЕМПАТИЈАТА НА СКОПЈАНКАТА ИВАНА: На жените кои се борат со рак или алопеција бесплатно им цртам веѓи!

Кате Божиновска
Разговараме со козметичарката и шминкерка Ивана Атанасовска-Николовска од Скопје, жена со златни раце и срце, која бесплатно им црта веѓи на жените кои се на...