-3.2 C
Скопје
01:13 - 9 февруари, 2023

Ознака : валерија

Цвеќе

(Фото сторија) Македонски пресладок двор во Германија: Валерија ни покажа како да се уреди мал простор

jasmina.kantardzieva
Валерија Атанасовска е Македонка со адреса на живеење во Германија.  Семејството Атанасовски живее во живописното германско село Доквајлер, на три километри од градот Даун. Валерија...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) И сестрата на Карла Бруни денес блесна во Кан, која е Валерија Бруни и зошто е на црвениот тепих?

Еспресо
Валерија Бруни Тедески денес присуствуваше на проекцијата на филмот „Засекогаш млади (Les Amandiers)“ за време на 75-тиот филмски фестивал во Кан, ден по синоќешното блеснување...