03:53 - 23 јуни, 2024

Ознака : карла

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) И сестрата на Карла Бруни денес блесна во Кан, која е Валерија Бруни и зошто е на црвениот тепих?

Еспресо
Валерија Бруни Тедески денес присуствуваше на проекцијата на филмот „Засекогаш млади (Les Amandiers)“ за време на 75-тиот филмски фестивал во Кан, ден по синоќешното блеснување...