Ознака : уништиле

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Igor
Во своите дваесети години тој бил приклештен од пороците, па им подлегнал на алкохолот и дрогата. Актерот Колин Фарел откри за „Мирор“ дека бил толку...