Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Во своите дваесети години тој бил приклештен од пороците, па им подлегнал на алкохолот и дрогата.

Актерот Колин Фарел откри за „Мирор“ дека бил толку мамурен на снимањето на филмот „Minority Report“, во кој го играше детективот Дени Витвер, па така една реченица морал да ја повтори дури 56 пати.

„Бев катастрофален. Ноќта претходно го славев мојот 25ти роденден до пет наутро. Барав слободен ден, но не ми дадоа. Имав тешка ноќ и не спиев. Реченицата гласеше: Сигурен сум дека ја сфативте основната, парадоксална предкриминална методологија. Мојата сестра тој ден беше на сетот, но си замина по 56-то повторување“ – признава Фарел кој повеќе пати се одвикнуваше од алкохолот и дрогата.

Слични објави

Прекрасен начин за почеток на новата година – Виенски концерт

Јасмина Кантарџиева

Камерон Дијаз откри зошто се откажа од глумата: Сега има поинтересна занимација (ФОТО)

Еспресо

Поради една фотографија на Инстаграм Викторија Бекам стана лоша мајка

Igor

ГО ОТКРИЈА ПОЛОТ НА БЕБЕТО – Балканската Ким Кардашијан и фудбалерот ја споделија радосната вест, а се подготвува и ВЕНЧАВКА (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Igor

5 намирници за силна ерекција

Igor

Остави Коментар

петнаесет + 4 =

Слични објави

Само една тенка лента на задникот: Карлеуша позира во минијатурно бикини и покажа каде би сакала да биде во овој момент! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Погледнете како ужива Вероника Белик, полската Инстаграм сензација (ФОТО)

Igor

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Еспресо

Бред Пит му се заблагодари на колегата на помошта: Престанав да пијам благодарение на тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Роби Вилијамс: Неколкупати размислував за самоубиство

Igor

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

MacedonianAlbanianBulgarianSerbian