12.8 C
Скопје
04:30 - 28 септември, 2023

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Во своите дваесети години тој бил приклештен од пороците, па им подлегнал на алкохолот и дрогата.

Актерот Колин Фарел откри за „Мирор“ дека бил толку мамурен на снимањето на филмот „Minority Report“, во кој го играше детективот Дени Витвер, па така една реченица морал да ја повтори дури 56 пати.

„Бев катастрофален. Ноќта претходно го славев мојот 25ти роденден до пет наутро. Барав слободен ден, но не ми дадоа. Имав тешка ноќ и не спиев. Реченицата гласеше: Сигурен сум дека ја сфативте основната, парадоксална предкриминална методологија. Мојата сестра тој ден беше на сетот, но си замина по 56-то повторување“ – признава Фарел кој повеќе пати се одвикнуваше од алкохолот и дрогата.

Слични објави

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

„Тој ми е вистинска инспирација“: Партнерката на Кијану Ривс проговори за нивната врска

Еспресо

Џеј Зи, Тимбаленд и Џинувајн победија тужба за авторски права

Еспресо

Поранешната девојка на Канје Вест објасни зошто го променила изгледот: „Мажите повеќе не ме сметаат за привлечна, а тоа ми дава слобода“

Еспресо
Се вчитува....