16.8 C
Скопје
05:21 - 20 мај, 2024

Ознака : мамуен

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Igor
Во своите дваесети години тој бил приклештен од пороците, па им подлегнал на алкохолот и дрогата. Актерот Колин Фарел откри за „Мирор“ дека бил толку...