Ознака : унгарија

Вести Свет Слајдер

Детали за СКАНДАЛОЗНАТА ОРГИЈА во која учествуваше кознервативниот унгарски европратеник од партијата на Виктор Орбан

V. T.
Бриселската полиција вчера соопшти дека во петокот открила и спречила „ковид оргија” во кафуле во центарот на градот, откривајќи дека помеѓу учесниците биле повеќе европски...