15.8 C
Скопје
07:21 - 22 мај, 2024

Ознака : убава водителка

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЈЕЛЕНА СПЕНЏАРСКА: Заблагодари си на себе за сè низ што помина минатата година!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку...