16.8 C
Скопје
23:47 - 19 мај, 2024

Ознака : трудници

СветСлајдерСцена

Поради бремената Ријана по настапот на Супербол, интересот за вежби за трудници скокнал за 300 отсто: Ова се неверојатните податоци од пребарувањата на Гугл

Еспресо
По настапот на пејачката Ријана на полувремето на Супер Боул, кога гледачите го видоа нејзиниот заоблен стомак поради бременоста, интересот на интернет корисниците за спортски...
Дестинации и Дегустации

Туна оброк за трудници (РЕЦЕПТ)

Igor
Состојки: 200 гр туна 100 гр фета сирење 100 гр маслинки 100 гр фета сирење 1 кромид 1 домат 10 гр копар маслиново масло лимонов...