26.8 C
Скопје
13:40 - 14 април, 2024

Ознака : тамата тодевска

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ХАЧИ СЕ ВРАТИ ДОМА: Тамара Тодевска го пронајде украдениот миленик!

М.Р.
Вчера преку социјалните мрежи нашата позната пејачка Тамара Тодевска побара помош од својата публика, пријатели и бројните следбеници. „ХАЧИ ГО НЕМА! НЕКОЈ ГО УКРАЛ ОД ТЕРАСА, ЖИВЕЕМЕ...