Ознака : сели

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Принцот Хари го извести семејството дека заминува за Канада што поскоро

Еспресо
Во шок е наводно и целото кралско семејство кое не знаеше какви намери има принцот Хари. Меган Маркл замина за Канада веднаш штом објавија дека...