Ознака : Садетин Саран

Лајфстајл Сцена

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник! Турските медиуми открија со кој кошаркар е во тајна љубовна врска! (ФОТО)

Igor
Турските медиуми не престануваат да зборуваат за Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Саран, а последната вест која ја објавија, е дека пејачката е во...