21.8 C
Скопје
20:37 - 15 април, 2024

Ознака : ревии

СветСлајдерСцена

(Фото) Бела Хадид заврши во болница, здравствена состојба ги исплаши обожавателите! Причина? Изгладнување!

Еспресо
Супермоделот Бела Хадид објави фотографии со модринки и ги остави исплашени обожаватели. Фотографиите таа ги сподели на социјалните мрежи. Се уште не е позната здравствената...
Секојдневие

Се продава „Викторија Сикрет“: Долната облека заврши во канта за отпадоци

Еспресо
После период полн со предизвици и откажувањето на годишната ревија за прв пат по 25 години, брендот „Викторија Сикрет“ се продава за 1,1 милијарда долари,...