Tag : најмилите

Кујна Сцена

Израдувајте ги најмилите – Банана торта во чаша

Igor
Витамините од овошјето и слаткиот вкус на тортата се најдобра комбинација. Ви предлагаме банана тортичка во чаша која мошне лесно и брзо ќе ја подготвите...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian