Ознака : Мими Јовановска

Наши Фаци Сцена

Џенан Лончаревиќ воодушевен од нашата Мими Јовановска: Таа има сè што треба да има една пејачка (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот српски пејач Џенан Лончаревиќ ја испофали нашата млада пејачка Мими Јовановска која се натпреварува во едно од најпопуларните музички шоуа во регионот „Ѕвездите на...