Ознака : милијардери

Свет Слајдер Сцена

Жизел Бундшен и Том Брејди се почастија со луксузен имот во „бункерот на милијардери“

Еспресо
Бразилската манекенка Жизел Бундшен (40) и нејзиниот сопруг рагбистот Том Брејди (43) ќе станат новите комшии на Иванка Трамп и нејзиниот сопруг на „Indian Creek“...