18.8 C
Скопје
22:40 - 19 мај, 2024

Ознака : маја сонце

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ПРЕДЛОГ ДЕСЕРТ ЗА УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ: Здрав лимонов тарт, ни го приготвува Маја Марковска

Кате Божиновска
Гурманка и супержена – Маја со прекарот Сонце Марковска е позитивна личност која со мерак готви. Како што и самата вели, некогаш по грешка рецептите се...