17.8 C
Скопје
04:35 - 20 мај, 2024

Ознака : липоедем

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Мајка на четири деца, боледува од липоедем и инспирира: Сакајте се себеси такви какви што сте

И. Т.
Кога дознав за мојата состојба, ми беше олеснување. Бев среќна затоа што тогаш престанав да се оптоварувам, вели Хедер која стана модел на социјалните мрежи....